ЛКП «Крокус-послуги» перейменують на ЛКП «Зелене місто», яке матиме новий статут і нові повноваження Романа Куць

Сьогодні, 29 червня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради було прийнято рішення Про реалізацію намірів кредитного фінансування щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».


«Наше комунальне підприємство «Крокус-послуги» буде працювати з ЄБРР та з іншими фінансовими установами по питанню фінансування рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. У мене є пропозиція перейменувати ЛКП «Крокус-послуги», яке не працює і не ліквідоване, але не має жодних боргів, на ЛКП «Зелене місто (Green City)» - це буде така європейська назва, щоб ми могли розпочати цю процедуру.

У мене відбулась зустріч з представниками ЄБРР, є повне сприяння, у тому числі й кошти на реалізацію програми поводження з твердими побутовими відходами. Європейський банк реконструкції та розвитку готовий також підтримувати нас коштами для сортування сміття.

У нас є достатньо небагато часу, щоб розпочати діяти. Підприємство після прийняття цієї ухвали матиме нову назву, новий статут, нові повноваження і все, що передбачено співпрацею з банком. Якщо ми повністю змінюємо статут і повноваження ЛКП «Крокус-послуги», то не витрачаємо кошти на закриття старого підприємства, на відкриття нового, а просто той ресурс, який маємо, змінюємо.

Будь-яка подальша робота з банком передбачає окремі ухвали сесії Львівської міської ради, вона передбачає цілий комплекс процедур. Зараз ми фактично говорим Європейському банку, що ми виконуємо їхні умови, ми будем мати з нуля створене підприємство, яке буде з ними працювати. А всі подальші кроки буде вирішувати сесія міської ради», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин