ЛКП «Львівавтодор» спільно з ПриватБанком запровадили у Львові новий сервіс безконтактної оплати паркування авто через смартфон Ганна Пищула

ЛКП «Львівавтодор» спільно з ПриватБанком запровадили у Львові новий сервіс безконтактної оплати паркування авто через смартфон. Це принципово новий сервіс для українських міст оплатити паркування автомобіля смартфоном через Privat24. Відтепер кожен львів’янин зможе оплачувати за парковкування з допомогою мобільного банку, що безпечніше, зручніше та швидше за готівку. 


«Сьогодні ми презентуємо просту і затребувану річ для тих, хто має автомобіль. Це перший в Україні проект безконтактної форми оплати за паркування через смартфон. Послуга дуже проста. Для цього потрібно мати телефон і мати додаток за рахунок якого можна оплатити», - розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Реалізовується ця послуга у співпраці з ПриватБанком. І це вже не перша послуга безготівкової оплати, адже з січня цього року безконтактну оплату через додаток Privat24 запроваджено у всіх трамваях і тролейбусах Львова.

«Хочу відмітити, що Львів найпрогресивніше місто в Україні, яке використовує сучасні технології і впроваджує їх в реальність. Ми маємо прогресивних очільників міста, які самі придумують ідеї, а ПриватБанк їх реалізовує. У січні цього року безконтактна оплата проїзду для мешканців вже реалізована в трамваях, тролейбусах. Сьогодні ми реалізували проект безконтактної оплати за паркування. Віримо, що ця послуга покращить життя мешканцям і гостям Львова», - розповіла Аліна Канинець, заступник директора філії «Західного  регіонального управління ПАТ ПриватБанк.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно знайти в месенджері Privat24 компанію «Парковка», визначити геопозицію, зазначити номер авто та обрати строк паркування. Після визначення платіжної картки, з якої буде проведено оплату, залишається отримати підтвердження оплати. Оплата триває декілька секунд, і для цього навіть не треба виходити з авто та підходити до паркомата.

За словами Олега Берези, директора ЛКП «Львівавтодор», скористатися оплатою за послуги паркування смартфоном через Privat24 можна на вуличних паркувальних майданчиках ЛКП «Львівавтодор», які розміщені у І-шій зоні паркування. Тут вартість однієї години становить 6 гривень. Контролери ЛКП «Львівавтодор» будуть мати відповідні мобільні додатки за допомогою яких перевірятимуть чи автомобіль оплатив за паркування.

«У такий спосіб ми йдемо на зустріч мешканцям і даємо можливість водіям оплачувати за паркування в різний спосіб», - наголосив Олег Береза.

Нагадаємо, це вже другий сервіс у Львові, який дає можливість безконтактної оплати за певну послугу. Зокрема в січні цього року було введено можливість безконтактної оплати за проїзд в електротранспорті. Сьогодні ця послуга діє у всіх трамваях і тролейбусах Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин