ЛКП «Львівелектротранс» подає в суд на винуватців простоїв електротранспорту: за останні 4 місяці підприємство отримало 1,6 млн грн збитків Ганна Пищула

Як повідомили у ЛКП Львівелектротранс», з липня підприємство проводить щоденний і узагальнений місячний аналіз показників роботи підприємства. Аналіз засвідчив, що велику кількість годин простої електротранспорту спричинює неправильне паркування приватних авто і ДТП. З огляду на отримані результати ЛКП «Львівелектротранс» з вересня розпочало практику подавання до суду заяв на провинників простоїв.


Коли провели виміри простоїв громадського транспорту, зокрема електротранспорту, то побачили, як багато годин втрачається через простої спричинені неправильним припаркування приватних авто і ДТП.

Тому з вересня ми подали декілька позовів до суду на відшкодування збитків на порушників правил паркування і порушників правил дорожнього руху, через яких трапилася ДТП.

Ми розуміємо, що нам треба більше співпрацювати з патрульною поліцією, яка може допомагати у підтримці порядку. Зокрема, більше звертати уваги на неправильно припарковані авто чи прискорення швидкості оформлення ДТП», - розповів Андрій Білий, радник міського голови Львова.

За його словами, сумарно простої громадського транспорту за 4 місяця (липень – жовтень) склади більше 320 годин, через це ЛКП «Львівелектротранс» зазнало прямих збитків на суму 1,6 млн. грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин