ЛКП «Львівелектротранс» подякувало курсантам Національної академії сухопутних військ за допомогу під час пожежі трамвая №3 Ганна Пищула

Вчора, 6 червня, під час ранкового шикування в Національній академії сухопутних військ нагородили старшого солдата Андрія Харченка та курсанта В’ячеслава Подокопного, за виявлену допомогу під час пожежі в трамваї №3.


Керівництво ЛКП «Львівелектротранс», присутнє під час нагородження, подякувало курсантам від імені підприємства та цілої громади Львова.

«Цей випадок, який стався, вчергове підтвердив вашу готовність не вагаючись виконати свій обов’язок перед державою та її громадянами. Дякую вам за те, що ви відреагували миттєво на цей випадок, допомогли громадянам, мешканцям міста й врятували наше комунальне майно. Дякую за вашу сміливість та відвагу», - наголосив під час вручення цінних подарунків курсантам Академії директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Як зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук, академія пишається такими курсантами, які вчинили без перебільшення, героїчний вчинок.

«Також приємно, що від імені міста, львівської громади та комунального підприємства прийшли представники для заохочення наших вихованців», - додав Павло Ткачук.

Нагадаємо, ввечері 10 травня на вул. Кн. Ольги на зупинці «вул. Аркаса» сталося загоряння вагона трамвая №3. Допомогу в евакуації людей та гасінні пожежі надали курсанти Національної академії сухопутних військ. Ніхто не постраждав.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин