ЛКП «Львівелектротранс» проведе круглий стіл на тему: «Як залучити нових працівників на вакантні посади? Ганна Пищула

Завтра, 7 вересня, о 19.00 год у приміщенні прес-центру «Гал-інфо» пройде круглий стіл за участю hr-менеджерів львівських компаній, представників Львівського обласного центру зайнятості та керівників ЛКП «Львівелектротранс». На зустрічі розглядатимуть питання: де знайти? Як залучити кандидатів на вакантні посади?


«Ці питання сьогодні є актуальними та дуже важливими чи не для усіх комунальних підприємств Львова. Зокрема, ЛКП «Львівелектротранс» уже зараз дуже гостро відчуває брак водіїв та слюсарів рухомого складу. Для нормального функціонування підприємства не вистачає близько 100 водіїв трамваїв та тролейбусів. То ж сенс зустрічі полягає в тому, щоб розробити програму залучення кандидатів на зазначені посади.

Запрошуємо усіх долучитися до обговорення, пошуку ідей та спільного творення програми залучення кандидатів для «Львівелектротранс», а разом з тим і до творення позитивних змін у нашому місті», - розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2HTeSGlfQ36TsulLMthZ1vim2foC0kYzMloaJ3YRS-4o6wg/viewform

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин