ЛКП «Львівелектротранс» замостить бруківкою вул. І. Франка на ділянці, де проводить ремонт аварійної трамвайної колії Ганна Пищула

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення «Про передачу бруківки від ЛКП «Львівавтодор» ЛКП «Львівелектротрансу», у зв’язку з ремонтом аварійної частини ділянки трамвайної колії на вул. І. Франка». 


Як повідомила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, від ЛКП «Львівавтодор» буде передано 91 м3 бруківки ЛКП «Львівелектротранс». Цією бруківкою буде замощено вул. І. Франка на ділянці, де зараз проводиться ремонт аварійної частини трамвайної колії.

«Ця бруківка була демонтована з вул. В. Стуса під час ремонтних робіт. Бруківка придатна для використання. Станом на сьогодні вона знаходиться на зберіганні у ЛКП «Львівавтодор». Загалом це 96 м3.. ЛКП «Львівелектротрансу» з цієї кількості передається 91 м3. Решта 5 м3 залишається у ЛКП «Львівавтодор». «Львівелектротранс» має намір цією бруківкою провести замощення на вул. І.Франка, де розпочато ремонт аварійної ділянки трамвайної колії», - розповіла Ірина Маруняк.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин