ЛКП «Львівелектротранс» завершив ремонт 5-го трамвая: відремонтований вагон курсує на маршруті № 8 Ганна Пищула

ЛКП «Львівелектротранс» продовжує відновлювати трамваї та тролейбуси міста. Цього місяця на маршрут вийшов ще один відновлений трамвай. Це вже 5-й капітально відремонтований трамвай.


Фото: Антон Лягушкін

«Пілотний проект оновлення трамваїв та тролейбусів, стартував ще минулого року. Повна модернізація передбачає модифікацію форми кабіни водія, обшивку кузова довговічним алюмо-композитним матеріалом відновлення та фарбування поруччя, монтаж світлодіодних ламп для рівномірного освітлення салону, ремонт системи обігріву салону, ремонт крісел, цілковиту заміну підлоги, заміну шиб на тоновані, що відповідають сучасним стандартам.

Цього місяця ми завершили і пустили на маршрут вже 5-й капітально відремонтований трамвай. На модернізованому трамваї розміщені три електронні вказівники маршрутів, а саме: у передній боковій та задній частині вагону. Бюджет модернізації одного трамвая складає близько 650 тис грн», - розповів Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс».

Фото: Антон Лягушкін

Відтак, цього місяця відремонтований трамвай почав курсувати на маршруті № 8.

Нагадаємо, за 2016 та першу половину 2017 років у рамках пілотного проекту з модернізації трамваїв та тролейбусів, відреставровано та модернізовано уже 5 трамваїв (№ вагонів 1053, 1030, 1100, 1088, 1136) та 4 тролейбуси (№ машин 512, 541, 552, 578).

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин