ЛКП «Залізничнетеплоенерго» завершило ремонт теплової камери: гарячу воду сьогодні отримають 66 будинків Ганна Пищула

Як повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», завершено ремонтні роботи в тепловій камері ТК-1. Сьогодні підприємство відновлює подачу гарячої води до 66 будинків. Відповідно, до усіх будинків, які обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», буде відновлено подачу гарячої води.


Сьогодні гарячу воду отримають 66 будинків по вул. С. Петлюри, 2-31; вул. Любінській, 89-107 (непарні), вул. Виговського, 39-65 (непарні), вул. Кульчицькій, 1-16в та вул. Чувашській, 29.

«Причиною відтермінування відновлення подачі гарячої води до цих будинків були ремонтні роботи в старій тепловій камері ТК-1. Тут проведено заміну трубопроводів діаметром 400 мм на виході з котельні, виконано демонтаж старої запірної арматури діаметром 300 мм та проведено монтаж нової арматури діаметром 400 мм. Від теплової камери ТК-1 до камери ТК-2 прокладемо нові попередньо ізольовані трубопроводи діаметром 400 мм. Також проведемо теплоізоляційні роботи.

Виконання цих робіт є надзвичайно важливим для стабільного і надійного проходження нового опалювального сезону», - розповіли у ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Нагадаємо, з 10 травня теплопостачальні підприємства Львова проводили гідравлічні випробування теплових мереж. На час гідравліки було зупинено подачу гарячої води усім споживачам підприємств.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до 370 будинків Залізничного району Львова.

Відновлення подачі гарячої води ЛКП «Залізничнетеплоенерго» розпочало з 24 травня - 155 будинків, а 30 травня гарячу воду отримали ще 149 будинків.

Нагадаємо, гаряча вода у Львові подається цілодобово.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин