ЛМКП «Львівтеплоенерго» надано дозвіл на розміщення ІТП в підвальних приміщеннях житлових будинків ЛКП Сихівського і Шевченківського районів Ганна Пищула

На сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання дозволу ЛМКП «Львівтеплоенерго» на розміщення обладнання індивідуальних теплових в підвальних приміщеннях житлових будинків, що знаходяться на балансі ЛКП Сихівського та Шевченківського районів».


«Проектом ухвали передбачено надання дозволу ЛМКП «Львівтеплоенерго» на розміщення, з облаштуванням відповідно до чинних норм, в підвальних приміщеннях житлових будинків, що знаходяться на балансі Львівських комунальних підприємств Сихівського та Шевченківського районів, обладнання індивідуальних теплових пунктів.

На сьогодні теплопостачальними підприємствами проведено тендерні процедури та визначено підрядні організації на виконання цих робіт. Враховуючи те, що ІТП встановлюються в підвальних приміщеннях, ЛМКП «Львівтеплоенерго» визначено площі приміщень, необхідні для встановлення технологічного обладнання», - доповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, з метою модернізації та розвитку теплоенергетичного господарства м. Львова, відповідно до проведених ЛМКП «Львівтеплоенерго», Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку напрацювань, ухвалою міської ради 27.12.2012р. від № 2020 ЛМКП «Львівтеплоенерго» було надано дозвіл на отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку в сумі 20,0 млн. євро. та гранту Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології у розмірі - 10 млн. євро.

Ухвалою Львівської міської ради від 27.06.2013р. № 2439 затверджено Кредитний договір від 13.06.2013, укладений між ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР, та Договір гранту від 13.06.2013, укладений між Львівською міською радою, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР.

Зокрема, кошти гранту в сумі 10 млн. євро передбачено на встановлення 409 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у Сихівському житловому масиві.

Крім того, відповідно до Програми підтримки заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів парникових газів на 2017-2018р. (Кіотський протокол) ЛМКП «Львівтеплоенерго» за кошти Державного бюджету планується встановити 84 ІТП у Шевченківському районі.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Березня, 2018 Понеділок
18 Березня, 2018 Неділя
більше новин