ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 799 споживачів Ганна Пищула

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», підприємство завершило проведення щорічних гідравлічних випробувань на міцність і щільність теплових мереж та розпочало відновлення подачі гарячої води споживачам. Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 799 споживачів.


Вчора, 1 червня, після «нульової зупинки», у роботу було запущено найбільші джерела теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна». Впродовж дня ЛМКП «Львівтеплоенерго» досягло необхідних режимів роботи теплопостачального обладнання та розпочало відновлення подачі гарячої води до будинків споживачів.

Станом сьогодні на ранок відновлено подачу гарячої води до усіх будинків у Галицькому районі - 11 будинків, до 112 будинків у Личаківському районі, до 392 будинків у Сихівському районі, до 49 будинків у Франківському районі та до 235 будинків у Шевченківському районі.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1115 будинків. З 10 травня підприємство призупинило подачу гарячої води своїм споживачам, у зв’язку з проведенням щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин