ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснює подачу опалення і гарячої води до усіх споживачів у Львові: гарячу воду не беруть 4 будинки Ганна Пищула

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок підприємство подає опалення і гаряче водопостачання до усіх споживачів у м. Львові. Однак 4 будинки не беруть гарячу воду, у зв’язку із ремонтними роботами з ліквідації поривів у будинковій системі. Роботи виконують балансоутримувачі будинків.


Станом на ранок опалення отримують усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» у Галицькому, Личаківському, Сихівському, Франківському та Шевченківському районах – це 1607 будинків. Також підприємство подає опалення до 11 будинків у м. Винники.

Гаряча вода подається до усіх будинків - 1115 будинків. Однак 4 будинки не беруть гарячу воду, у зв’язку із ремонтними роботами з ліквідації поривів у будинковій системі. Роботи виконують балансоутримувачі будинків.

У Личаківському районі 1 будинок на вул. Шафарика, 7 не отримує гарячу воду через ремонт у внутрішньобудинковій системі. Роботи виконує ЛКП «Дім».

У Сихівському районі будинки на вул. Карманського,19, вул. Ярославенка, 22, 22а не отримують гарячу воду через порив у внутрішньобудинковій системі. Роботи з ліквідації пориву проводить ЛКП «Житловик-С».

«Ми подаємо опалення і гарячу воду до усіх будинків. Однак, вночі стався порив у внутрішньобудинковій системі в будинку на вул. Карманського, 19. Тому три будинки у Сихівському районі не беруть гарячої води через ліквідацію пориву. Така ж ситуація в будинку на вул. Шафарика, 17.», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаває опалення до 1619 житлових будинки, гарячу воду до 1115 будинків, 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки).

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин