«ЛОДА рахує очищенні майданчики. Вивезли сміття з майданчика - поставили відмітку, що чисто. Але проходить три-чотири дні і цей майданчик знову завалений сміттям», - Сергій Бабак Ганна Пищула

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, у Львівській міській раді вивіз сміття з міста рахують в тоннах. Така методика узгоджена з профільним Міністерством і з їхнім оперативно-диспетчерським відділом. Натомість ЛОДА рахує вивіз сміття по очищених майданчиках. Вивезли сміття з майданчика - поставили відмітку, що чисто. Але проходить три-чотири дні і цей майданчик знову завалений сміттям. Тому такий підхід не є правильний.


«Коли була Державна комісія з ТЕБ і НС під головуванням Віце-прем’єр-міністра п. Зубка, ми наголосили, що у Львові не вивезено 11 910 тонн сміття. З них приблизно 6 тис. тонн було на майданчиках, 500 тонн завантажені на машинах, і більше 4 тис. тонн на станціях перевантаження.

Ми ведемо розрахунок в тоннах і відштовхуючись від щоденного накопичення. Така методика узгоджена з Міністерством і з їхнім оперативно-диспетчерським відділом. Вони приймають інформацію в тоннах і сказали так її подавати.

ЛОДА рахує вивіз сміття по очищених майданчиках. Вивезли сміття з  майданчика - поставили відмітку, що чисто. Але проходить три-чотири дні і цей майданчик знову завалений сміттям. Тому ми вже не можемо рахувати його як очищений. Отож, такий підхід не є правильний, краще рахувати вивіз сміття в тоннах», - наголосив Сергій Бабак.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин