«Львів має хороший вплив на українську діаспору в світі», - Г. Перчнер Романа Куць

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Головою Українського Конгресового комітету США Андрієм Футеєм та Установчим Президентом Американської Ради з питань зовнішньої політики (AFPC) Германом Перчнером, на якій обговорили політичну ситуації в Україні: російсько-українську війну; сміттєву блокаду у Львові, а також можливості співпраці міста зі США та українською діаспорою в Америці.


«Я дуже радий бути зі своїми колегами в Україні, а саме у столиці східної Європи – у Львові. Мені подобається, як ви розвиваєтеся, адже чим більше ми знаємо, тим більше будемо розуміти. Ми хочемо мати хороші зв’язки з Україною і безпосередньо з вашим містом, адже Львів має хороший вплив на українську діаспору в світі», - зазначив Установчий Президент Американської Ради з питань зовнішньої політики Герман Перчнер.

«Львів – це особливе місто в Україні і найбільше україномовне місто світу. Львів – комфортний і ми маємо багато гостей щороку, наше місто розвивається дуже динамічно, але не може бути лише одне місто щасливим, коли країна не щаслива.

Будучи мером Львова, я думав, що партійне життя дасть більше можливостей для міста, але коли я почав відчувати реалії, то зрозумів, що партійна діяльність приносить лише удари в наш бік. Але я вірю в хороше майбутнє Львова і України, ми переможемо у війні з Росією, але тоді, коли наш рівень життя стане в рази кращим, до чого ми і рухаємось», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка

Андрій Футей - Президент Ukrainian Congress Committee of America. Ця організація репрезентує більше 1,5 млн. американців українського походження. У той же час Андрій Футей є віце-президентом в Ukrainian World Congress. У червні 2002 року уряд України призначив його почесним консулом у штатах Огайо та Кентуккі.

Його фірма AndrewJFutey/Associates репрезентує своїх клієнтів на урядовому рівні, до його клієнтів відносяться Fortune 500 companies, великі корпорації, малі бізнеси, професійні і державні асоціації та урядові юридичні особи.

Герман Перчнер – Установчий Президент American Foreign Policy Council (AFPC). Перед тим він був залучений до «перехідної команди» в Держдепартаменті США у Президента Трампа. Його дружина, Елізабет Вуд, працює в Раді з зовнішньої політики США.

Під керівництвом Германа Перчнера AFPC приймала під час візитів до Вашингтону сотні іноземних посадових осіб, від Прем'єр-міністра Мальти до Прем'єр-міністра Росії, провела сотні брифінгів для членів Конгресу і їхніх штабів, організувала десятки місій для встановлення тих чи інших фактів для нинішніх і колишніх американських старших посадових осіб. AFPC є публічною програмою, яка включає спонсорство численних статей, монограм і книжок.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин