Львів налагоджуватиме співпрацю з містами В’єтнаму

Львів налагоджує міжнародну співпрацю. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєном Ань Туаном. Після зустрічі міський голова вручив послу монету Князя Лева.


«В’єтнам – важлива для нас країна, оскільки у вас чудова культура і потрібно аби львів’ян знали вас і про вас. Щодо проведення Днів В’єтнаму у Львові, можете розраховувати на нашу максимальну підтримку.

Ми скоро розпочинаємо будівництво індустріального парку в Рясному, В’єтнам багато інвестує. Якщо ви хочете, щоб там були і ваші виробництва, то запрошуємо», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

До зустрічі також долучились Хо Чунг Тхань, Перший Секретар Посольства, та Фан Дик Нгіа, Другий Секретар Посольства.

«Львів – дуже красиве і чудове місто в Україні, культурна столиця. Також ваше місто дуже важливе для нас. Ми плануємо проведення Днів В’єтнаму у вас, запрошуватимемо багато різних людей, зокрема підприємців нашої країни», - сказав Нгуєн Ань Туан, Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові.

Мер Львова підтримав ініціативу проведення Днів В’єтнаму та запевнив про всіляку допомогу з боку міста в організації заходу. Також сторони обговорили розвиток і укріплення співробітництва між В'єтнамом та Україною в цілому та між В'єтнамом та Львовом зокрема.

Довідка

Нгуєн Ань Туан – Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні та Молдові. Народився 12 травня 1962 року в провінції Тай-Бін, В'єтнам.

Освіта і робота:

1981-1986                            Навчався в Московському транспортному університеті

1987-1995                            Дослідник, Світовий Економічний Інститут, Національний Центр для соціальних наук та людства

1995-2000                            Лектор, Дипломатична Академія В’єтнаму, Міністерство Закордонних Справ

2000-2003                            Третій, потім Другий Секретар, Посольство В’єтнаму в Малайзії

2003-2004                            Лектор, Дипломатична Академія В’єтнаму, Міністерство Закордонних Справ

2004-2008                            Керівник економічного факультету, Дипломатична Академія В’єтнаму, Міністерство Закордонних Справ

2008-2012                            Радник Міністра, Посольство В’єтнаму в Австралії

2012                                      Викладач, Дипломатична академія В'єтнаму, Міністерство закордонних справ

2012 і зараз                         Головний редактор, Міжнародний дослідницький огляд, Дипломатична академія В'єтнаму, Міністерство закордонних справ

28 листопада 2017            Призначений Надзвичайним та Повноважним Послом В’єтнаму в Україні. 

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
більше новин