Львів обрано для участі у міжнародній навчальній програмі SymbioCity 2018-2019 Романа Куць

Перший вступний тренінг відбувся у м. Белград (Сербія). Протягом тижня, з 29 січня до 1 лютого 2018 року, представники 8 муніципалітетів мали змогу вивчати шведський досвід сталого міського розвитку на засадах SymbioCity.


У його основу покладено принцип перетворення викликів, які сьогодні постають перед містами, на можливості для сталого розвитку. Врахувавши потенційні синергії між різними урбаністичними системами, місто здатне творити візію свого майбутнього. При цьому, економлячи природні ресурси та витрачаючи менше коштів.

Власне, у такому контексті наступні півтори роки працюватиме львівська команда в межах проекту «Сталий просторовий розвиток: партнерство влади та бізнесу». Члени команди: Ірина Кривенчук з комунальної установи Інститут міста, Наталія Романчук та Олена Хестанова з департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Окрім Львова у програмі беруть участь місто Хмельницький (Україна), Старий град (муніципалітет Белграда), Крушевац та Ніш (Сербія), Охрид (Македонія), Мустафакемальпаша та Буюкчекмече (Туреччина).  Підхід SymbioCity – Sustainability by Sweden було започатковано шведським урядом ще у 2008 році.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин