«Львів – це чудове місто, я радий сюди повертатися», - Александер Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні Романа Куць

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Представництва НАТО в Україні та Директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим. Під час зустрічі обговорили питання відносин України та НАТО, роботи Представництва НАТО в Україні, інвестиційний клімат у Львові, впровадження реформ на міському та загальнодержавному рівні.


Коли в країні є війна, то потрібно максимально думати про учасників бойових дій. Ми збудували у Львові Центр надання допомоги учасникам бойових дій, також кожен зі солдатів отримав матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. гривень – це великі кошти для міста, але для нас це дуже важливо. Зараз уряд розробляє схожу програму і на загальнодержавному рівні.

У нас є велика проблема в державі, пов’язана з політичною корупцією. Нам дуже важливо, щоб в країні прийняли закон про створення антикорупційного суду, адже це стане першим кроком вперед», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Ми розвиваємо зі свого боку напрямки освіти, політики, логістики, комунікації, безпеки тощо. Я думаю, що Львів – є центром таких інституцій.

Одним з важливих напрямків розвитку є спорт, а українська збірна показала у Торонто, що для вашої країни – це теж важливо. Ці спортивні змагання серед поранених чи травмованих військових показали світу, що Львів – це команда», - розповів Александер Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні та Директор Офісу зв’язку НАТО.

Також, під час зустрічі обговорили проведення у Львові Безпекового Форуму, інвестиції, розвиток міста та його основні напрямки.

Довідка

Александер Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні, Директор Офісу зв’язку НАТО, народився 23 лютого 1977 року.

Освіта:

1995-1999: Оксфордський університет, Магістр (M.A.), Сучасна історія та сучасні мови (диплом з відзнакою)

1997-1998: Інститут політичних досліджень в Парижі (Sciences-Po), Міжнародний диплом політичних і соціальних наук 

1999-2000: Лондонська школа економіки, Магістр (M.Sc.), Міжнародні відносини 

Кар’єра:

2000-2001: Стажер Європейської Комісії Генеральний директорат із питань зовнішніх відносин (Брюссель, Бельгія)

2001-2005: Наукова діяльність із питань міжнародних відносин/міжнародної безпеки,  Оксфордський університет, Стипендія сера Едварда Хіта, 2001-2003 (Оксфорд, Велика Британія), Гарвардський інститут державного управління імені Джона Кеннеді, Науковий співробітник програми міжнародної безпеки, 2003-2004 (Кембридж, США), Женевський центр політики безпеки, Співробітник факультету/практикант, 2004-2005 (Женева, Швейцарія) 

2005-2007: Радник зі справ місії Секретаріат ОБСЄ, Центр запобігання конфліктів (Відень, Австрія)

2007-2008: Спеціаліст Міжнародний секретаріат НАТО, Управління політичних питань та політики безпеки (Брюссель)

2008-2009: Спеціаліст Міжнародний секретаріат НАТО, Управління оборонної політики та планування (Брюссель)

2009-2011: Головний політичний спеціаліст/голова політично-військового департаменту  Центр ОБСЄ в Бішкеку (Бішкек, Киргизстан)

2011-2013: Головний політичний радник Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин (Гаага, Нідерланди)

2013-2015: Офіцер зв’язку НАТО в Центральній Азії/Голова Офісу  (Резидент у Ташкенті, Узбекистан, також акредитований в Казахстані, Киргизстані, Таджикистані та Туркменістані)

Членство:

Трансатлантична мережа 2020 Британської Ради: обраний одним зі 100 молодих трансатлантичних лідерів (2008), Член редакційної колегії журналу Security and Human Rights (раніше The Helsinki Monitor), Нідерланди (2009).

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин