«Львів – це чудове європейське місто, яке належить до європейської сім’ї», - колишній Президент Європейського парламенту Христина Процак

Сьогодні у Львові перебуває доктор Ганс-Герт Пьоттерінг, колишній Президент Європейського парламенту і голова Фонду Конрада Аденауера. Він брав участь у другій німецько-українській конференції партнерства між територіальними громадами на тему «Виклики і синергічні ефекти співпраці в рамках тристоронніх партнерств», а також у літературному читанні міжнародної конференції «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Також доктор Ганс-Герт Пьоттерінг зустрівся з міським головою Львова та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.


«Львів – це чудове європейське місто, яке належить до європейської сім’ї. Ми в майбутньому рухаємось разом з Україною до Європейського союзу», - написав у Книзі почесних гостей Львова доктор Ганс-Герт Пьоттерінг, колишній Президент Європейського парламенту і голова Фонду Конрада Аденауера.

Під час зустрічі також обговорено актуальні питання з життя міста Львова та України.

«В майбутньому бачу Львів на тій орбіті розвитку, на якій зараз європейські міста. Бо тут є жива енергія. Ми багато коштів інвестуємо в інфраструктуру. Маємо хороший новий аеропорт, стадіон. Сьогодні Львів суттєво відрізняється від інших міст України», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, міський голова Львова подарував почесному гостю пам’ятну монету із зображенням Короля Данила Галицького та копію «Буквара» Івана Федорова. 

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин