«Львів’яни є люди дуже мудрі, щоб розібратись в цій ситуації», - І. Свистун про ситуацію зі сміттям Олег Янко

Начальник управління комунальної власності ЛМР та депутат обласної ради Інна Свистун прокоментувала ситуацію про співпрацю міста та області у питанні вивезення відходів, зокрема – програму поводження з ТПВ.


«На мою думку, це дуже правильне і потрібне рішення, яке дозволить регулювати ситуацію на сьогодні, тому що заручниками цього є звичайні львів’яни. Якщо місто протягом 7-8 років справлялося з вивезенням сміттям, а потім в одну мить перестало справлятися – очевидно, що ця ситуація відбулася неспроста, штучно. І коли намісник Президента поставив ультиматум і захотів отримати від міста «данину» в розмірі по 300 мільйонів на цей і наступний рік, і місто погодилось не сесії прийняти цей ультиматум, то я вважаю, що правильним і єдиним рішенням сесії обласної ради, буде прийняття програми поводження з відходами. Наша фракція її буде підтримувати однозначно. Щоб не відбувалось різних маніпуляцій, «Самопоміч» ще на минулому тижні зверталась з проханням скликати позачергову сесію, оскільки розгляд цього питання чомусь, в силу різних причин, відтягувався. Також в нас була мирна акція протесту під стінами ОДА, яка мала на меті привести до врегулювання ситуації з вивезенням сміття.

Хтось хотів попрацювати оператором вивезення сміття – хай працює, головне, щоб місто було чистим. Наше завдання – контролювати, як буде здійснюватися розподіл коштів з одного боку, а з іншого, це буде доброю основою для того, щоб влада змогла нарешті розробити програму поводження з відходами сміття в області. Тому що така ситуація є не лише у Львові. Вона є загальноукраїнською і у ближніх до Львова районах ця проблема стоїть не менш гостро, але чомусь влада області мовчить.

На мою думку, ця ситуація добре ілюструє, що всі попередні дії – це були дії самого уряду. Львів’яни є люди дуже мудрі, щоб розібратись в цій ситуації», - розповіла начальник управління комунальної власності під час брифінгу журналістам.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин