Львівське підприємство встановило перші контейнери для роздільного збору сміття біля будинків ОСББ Христина Процак

Львівське підприємство вже встановило перші контейнери для роздільного збору сміття біля будинків, які обслуговують ОСББ, і забиратиме пластин на переробку. Про це повідомив Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР. Компанія «Вторресурс» знаходиться у Львові і займається переробкою пластику. Компанія запропонувала самостійно встановити 80-100 ящиків для збирання пластику. Відтак, було проведено нараду з головами ОСББ і за один день компанія встановила контейнери для 10-15 ОСББ. 


«Міська рада почала активно впроваджувати систему роздільного збору сміття. Люди найбільш ретельно ставляться до пластику, не викидають його в загальні ящики, а стараються кидати в окремі. Найголовніше, що у Львові є підприємство, яке пластик переробляє. Потужності цього підприємства є значні, воно легко може переробити весь пластик, який продукує місто Львів. Це підприємство знаходиться біля вул. Пластової – «Вторресурс». Це підприємство складається з двох цехів – це сортувальна лінія, де 10 людей відсортовують пластик, який привезли перевізники. Також відбувається сортування пластику за кольором і за специфікою. Наступний цикл – весь відсортований пластик ще раз запускають на цю контейнерну лінію, через яку він потрапляє в прес, де його стискають у куб метр на метр. Ці куби замотують і перевозять в інший цех, де проходить процес дроблення, сплавлення, виготовлення нитки, утворюються білі гранули – це вже вторсировина, яка продається на заводи. Вони також самостійно виготовляють пляшки.

Підприємство запропонувало гарну ідею – за власні кошти купити 100 ящиків, які поставлять поряд з тими контейнерами, що вже є. Вони самостійно з тих ящиків будуть забирати пластик до себе на підприємство.

Ми зібрали кілька активних голів ОСББ, які погодились на таку співпрацю. Ми по 10-15 ОСББ вже розвезли ці ящики за один день. Зараз ми хочемо дати підприємству  списки всіх ОСББ, щоб охопити якомога більшу кількість будинків», - розповів Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин