«Люди, наділені державною владою та ресурсами, задля досягнення власних цілей, готові поставити 800-тисячне місто на межу екологічної кризи», - А. Садовий Галина Пелих

Сміттєва блокада, яка триває вже понад рік, в історії Львова - це не перший виклик та випробовування. Завдання міста - пройти їх з честю та гідністю. На цьому наголосив у щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.


«Державна влада руками всіх своїх служб - прокуратури, поліції, обласних чиновників, шляхом тиску на інші міста та приватні полігони, домоглась певних поступок з нашого боку. Ми не могли ризикувати безпекою львів’ян та продовжувати повністю відкидати ультиматум. Я хочу, щоб ми ще раз усвідомили, з ким маємо справу. Люди, наділені державною владою та ресурсами, які живуть за наші з вами податки, задля досягнення власних цілей, готові поставити 800-тисячне місто на межу екологічної катастрофи. Це наші сьогоднішні реалії.

Але в історії Львова - це не перший виклик та випробовування. Наше завдання - пройти їх з честю та гідністю», - резюмував у щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин