Матеріали попереднього засідання комісії ТЕБ і НС щодо критичної ситуації зі сміттям вилучили правоохоронні органи Марія Демчина

Сьогодні, 19 червня, у Львові відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого члени комісії наголосили на погіршенні критичної ситуації у місті з вивезенням та утилізацією відходів за останні декілька днів. Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький, усі матеріали і протоколи попереднього засідання комісії з рішенням про звертається до державної влади з ініціативою про оголошення території міста зоною надзвичайної екологічної ситуації, вилучили правоохоронні органи.


«У п’ятницю всі матеріали і протоколи комісії ТЕБ і НС по сміттю були вилучені поліцією, відповідно зараз спиратись на попередні документи можна тільки в електронному вигляді. Також, на скільки відомо, членів комісії викликали на допити в правоохоронні органи», - зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.  

Зокрема, на комісії сьогодні прийнято рішення повторно звернутись до голови ЛОДА, Секретаря РНБО, Уряду, Голови ВРУ, Президента України і окремо скерувати листи депутатам ВРУ та керівникам дипломатичних установ і міжнародних організацій, адже на попередні листи-звернення жодної відповіді місто не отримало.  Якщо повторні звернення також буле проігноровано, то мерія звертатиметься у правоохоронні органи щодо бездіяльності відповідних посадових осіб.

Також комісія доручила Управлінню Держпродспоживслужби в м. Львові і ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» повторно провести дослідження окремих переповнених контейнерних майданчиків щодо перевищення ГДК забруднювальних речовин. Адже, за словами начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба, ситуація з накопиченням і не вивезенням сміття загрожує здоров’ю населення, адже сприяє поширенню різних інфекційних захворювань.

Нагадаємо, за останній тиждень ситуація у Львові з вивезенням сміття погіршилась. Станом на сьогодні в місті накопичено понад 8,5 тис тонн сміття. Для його вивезення необхідно 850 спеціалізованих машин. Але місто не має куди вивозити сміття.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин