Мер Львова: «Ми продовжимо моніторити ситуацію і будемо робити зміни в транспорті в тих випадках, де буде необхідно» Христина Процак

Міська рада прийняла рішення про продовження експрес-маршрутів з АС «Західна» до пл. Різні. Автобуси вже від сьогодні курсують в центр міста. Як зазначив у традиційному відеозверненні Андрій Садовий, місто і надалі моніторитиме ситуацію та вживатиме необхідних заходів.


«Коротко про питання міської господарки. В минулі тижні ми приділили особливу увагу транспортним питанням. У попередньому зверненні я оголосив, що дав доручення здійснити ряд заходів, аби зняти напругу, яка виникла після обмеження руху обласних маршруток. Нагадаю, таке рішення було прийнято у зв’язку з нормою закону про автомобільний рух. Перше нововведення, яке покликане зняти напругу - це запровадження зранку та ввечері більшої кількості автобусів та продовження маршруту від автостанції «Західна» на вул. Городоцькій до площі Різні в центрі. Додаткові автобуси курсуватимуть з 7:20 до 10:15 год. зранку і з 16:00 до 19:30 год ввечері.

Ми продовжимо моніторити ситуацію і будемо робити зміни в транспорті в тих випадках, де буде необхідно», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин