Мер Львова нагородив канадського підполковника Кріса К. Рівза Орденом св. Юрія

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з канадськими військовими, які перебувають в Україні в рамках програми «ЮНІФАЄР». Мер подякував військовим за допомогу та нагородив командира 4-ої ротації, підполковника Кріса К. Рівза Орденом св. Юрія. Вчора ж представники військової місії Канади в Україні провели церемонію передачі повноважень командира Об'єднаної оперативно-тактичної групи – Україна від підполковника Крістофера Рівза підполковнику Фрейзеру Олду.


На зустрічі з міським головою Львова були також присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, Почесний консул Канади Оксана Винницька-Юсипович, представники канадського військового командування, народний депутат Сергій Кіраль.

«Дня нас велика честь, що ви сьогодні нас відвідали. В п’ятницю я мав зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні.

Я маю виконати почесну місію – від імені громади міста Львова я хочу вшанувати підполковника Кріса особливою нагородою – це Орден св. Юрія, який є покровителем міста Львова. Це подяка від громади міста за вашу твердість та активність. Українські громадяни втішені, що у нас тут є наші друзі та партнери», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Львів – дуже гарне місто», - додав підполковник Фрейзер Олд.

Нагадаємо, вчора у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ на Львівщині відбулась урочиста церемонія передачі повноважень особового складу канадської навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER», що бере участь у підготовці підрозділів Збройних Сил України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

Вчора командир канадської навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER», підполковник Кріс Рівз передав керівництву Національної академії сухопутних військ прапор, який майорів над штабом операції «UNIFIER» впродовж останніх декількох місяців. Керівник навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» нагородив своїми відзнаками кращих військовослужбовців Збройних Сил України та контингентів інших країн, які також беруть участь у цій програмі. Після обміну сувенірами відбулась урочиста передача повноважень, в рамках якої у присутності контр-адмірала Боба Оштерлоні командири попередньої та нової ротацій контингенту Збройних Сил Канади в Україні підписали відповідні документи. Представники Канади вкотре запевнили, що співпраця між двома країнами триватиме й надалі, а її обсяг зростатиме.

«Протягом останніх трьох років десь 2 тис канадських членів збройних сил відбували свою службу на території України», - зазначила почесний консул Канади в Україні Оксана Винницька-Юсипович.

Довідка

Кріс К. Рівз народився та виріс на острові Кейп-Бретон. Підполковник Рівз вступив на службу до Збройних Сил Канади у 1996 році та закінчив Військовий коледж у 2001 році, отримав диплом зі спеціальності Управління. Він служив разом з 1-им та 3-ім батальйоном Королівського канадського полку, канадським парашутним центром, 2-ою канадською механізованою групою та працював в управлінні особового складу Штабу Сухопутних Військ. Він командував мотопіхотним взводом, взводом розвідки та легко піхотною стрілецькою та адміністративною ротою. Кріс Рівз також займав посаду заступника командира, старшого офіцера штабу та начальника штабу бригади.

За час своєї служби він пройшов такі курси: Підвищений курс розвідки, Патрулювання та наведення, Курс операцій сухопутних військ. Пізніше, він закінчив курс Командування об’єднаних штабів та отримав ступінь магістра з питань оборони та безпеки.

Підполковник Рівз перебував на операціях як в Канаді, так і закордоном, а саме: великомасштабні операції внутрішньої підтримки, обміни підрозділами зі Збройними Силами Великобританії, міжнародні навчання у США, дві ротації тактичних груп в Афганістані, а саме: одна – в місті Кабул, інша – у західній частині провінції Кадгар.

Проживає у місті Петавава з дружиною Венді та двома доньками Дайєю та Амірою. Вони полюбляють активний відпочинок, армійський стиль життя та цінують все, що їм дарує їх місцева та військова спільноти.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин