Мер Львова про реконструкцію трамвайного депо на вул. Сахарова: «За такими проектами майбутнє і шанс дати друге життя пам’яткам архітектури промислового значення» Христина Процак

Переможцем інвестиційного конкурсу з реконструкції і створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо стало ТзОВ «Lem Station». Відтак, у найближчі роки в реконструкцію цих приміщень та створення там інноваційного простору буде інвестовано від 5 до 7 млн євро. Мер Львова привітав переможців конкурсу і зазначив, що за такими проектами майбутнє – давати друге життя пам’яткам архітектури промислового значення.


«Окремо хочу привітати переможців конкурсу з реконструкції львівського  трамвайного депо на вулиці Сахарова. Компанія Lem station протягом найближчих 4-х років інвестує до семи мільйонів євро в цю історичну споруду та створить там сучасний інноваційно-креативний простір. За такими проектами майбутнє і шанс дати друге життя пам’яткам архітектури промислового значення, які прийшли в занепад», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин