Мер Львова про співпрацю з ЄБРР: «Що означає оголошення на сайті банку – що всі, хто мають бажання долучатись до наступних тендерних процедур, вже можуть зголошуватись» Христина Процак

Мер Львова прокоментував інформацію про початок відбору компаній, що візьмуть участь у втіленні першого етапу проекту «Тверді відходи Львова», що фінансуватиметься Європейським банком реконструкції та розвитку. Андрій Садовий зазначив, що ще цього року місто планує розпочати перший етап робіт з будівництва заводу з глибинної переробки відходів.


«Ми підписали угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку, в рамках цієї угоди місто має отримати орієнтовно 10-11 млн євро гранту, це кошти, які не треба повертати, і ще орієнтовно 25 млн євро – це кошти на дуже довгий період для будівництва заводу. Є визначена ділянка, де ми будемо будувати цей завод. На сьогодні інститут завершує роботи над проектом, очікуємо на листопад мати проект. Плануємо цього року розпочати перші роботи. Амбіція – збудувати перший в Україні завод з глибинної переробки відходів, а також рекультивація полігону. Ми зараз повністю переосмислюємо все, що було зроблено за минулі десятиліття, бо таких масштабних проектів ніхто в Україні не робив. Велика подяка французькій компанії «Еджіс» і французькому уряду, які активно долучились. Звичайно, також ЄБРР. Львів є найбільшим партнером банку серед усіх міст України. Вони не лише помагають фінансово, вони допомагають хорошою експертизою і мудрими рішеннями. Що означає оголошення на сайті банку – що всі, хто мають бажання долучатись до наступних тендерних процедур, вже можуть зголошуватись, вивчати ситуацію. Це все публічно, усі ці процедури будуть за європейським законодавством. Чим важлива співпраця з банком, що тут нема українського законодавства, корупція мінімізована. Коли ми працюємо з європейськими коштами, то тендер відбувається за законодавством Європейського Союзу і контроль також  роблять компанії, які працюють за засадами Європейського Союзу. Це важливо, я щасливий, що ми маємо таку співпрацю.

Наразі банк йде дуже швидкими темпами. Відсоток буде дуже мінімальний для Львова, враховуючи нашу добру співпрацю. Думаю, вкінці року ми повинні почати роботи і за 2 роки збудувати завод – це така наступна етапність», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин