Мер Львова – проти підвищення тарифів на електротранспорт Максим Бадік

За словами міського голови Львова Андрія Садового, мешканці міста не зможуть платити за проїзд в електротранспорті за підвищеними тарифами. Якщо коригування і можливе, то лише у частині підвищення заробітної плати, яка є складовою тарифу за проїзд. Мер також звернув увагу на проблему безоплатного проїзду в електротранспорті.


«Це ініціатива профспілок, водіїв, які там працюють. Я розумію, що рівень зарплати, напевно, не той, який мав би бути, і вони поставили вимоги про прийняття тарифу. Я чесно сказав одразу – жодних ультиматумів приймати не буду. Я категоричний противник говорити про ту ціну, про яку вони говорять. Це неможливо, бо люди бідні.

Враховуючи, що є ріст електроенергії, заробітної платні, там можна говорити про коригування тарифу. Але це треба робити мудро – в першу чергу, це мають бути рішення комісій міської ради. Треба з громадськістю дебатувати. Моя позиція завжди тверда – я стою на питаннях тарифів до кінця. Тому що люди не мають грошей, їм нема за що платити.

Питання в іншому – у нас в електротранспорті велика кількість «зайців». Люди вважають, що це круто – проїхати і не заплатити. Вибачте, але дві гривні – то не так критично. Скільки люди тратять в день, оплачуючи розмови з мобільних телефонів? Я б дуже просив львів’ян поважати місто, поважати один одного, тих людей, які працюють в електротранспорті. Давайте ми будемо всі платити ті плюс-мінус дві гривні за проїзд! Якщо не будемо платити – не зможемо купувати новий транспорт.

Всім сподобалися нові трамваї, які ми маємо. Вибачте. Але цей новий трамвай коштує мільйон євро. Ми готові більше їх замовляти, але якщо не буде оплати за проїзд, звідки ми братимемо ці гроші?», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин