Мерія Львова публікує листи-відмови на прохання про допомогу зі сміттям Прес-служба ЛМР

На сайті міської ради Львова створено спеціальну рубрику «Сміттєва блокада», в якій вже розміщено і поступово буде доповнюватись інформація про офіційні листи, які отримала мерія Львова з відмовою на прохання про допомогу у вирішенні питання вивезення та захоронення ТПВ.


«Від січня цього року мерія Львова написала сотні листів на міських голів, голів обласних рад та обласних адміністрацій з проханням допомогти у вирішенні проблеми з вивезенням ТПВ. На жаль, на більшість цих прохань місто отримало листи-відмови. 

Загалом, за цей період було скеровано майже півтисячі листі – 495 звернень», - розповіли в управлінні внутрішньої політики ЛМР. 

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці в мережі Facebook наголосив на тому, що Львів просив про тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату, однак з різних причин отримував переважно відмови.

«Є одна «пісня», яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: «Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає». Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани всіх відмов у допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все, що Львів просив, – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості ТПВ на легальні полігони за офіційну оплату.

Отож (дані лише за 2017 рік):

- скеровано звернень до обласних та місцевих органів влади – 495

- отримано офіційних відмов – 229

- не отримано жодних відповідей – 257

- отримано позитивних відповідей - 9 (частина з цих полігонів «закрилась» одразу після початку співпраці).

В кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати.

Всі скани відмов тут: http://city-adm.lviv.ua/public-information/waste-management/smittieva-blokada», - йдеться у повідомленні мера на його сторінці у Facebook.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин