«Мешканці Львова задоволені роботою нових контролерів», - ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», все частіше з’являються схвальні відгуки від мешканців про роботу нових контролерів. Задоволене їх роботою і ЛКП «Львівелектротранс», адже з часу роботи контролерів дохід підприємства зріс на 15%.


«Від 11 травня 2017 року у Львові працює оновлена служба контролю оплати проїзду у громадському електротранспорті. За цей короткий проміжок часу, завдяки роботі контролерів спільно із представниками Громадського формування «Патріоти», відчутно зріс дохід підприємства, що сягнув орієнтовно 15% збільшення надходжень від продажу квитків у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Крім того, у мережі все частіше з’являються позитивні відгуки від задоволених пасажирів, які звертають увагу на те, що нові контролери вирізняються ввічливим спілкуванням, а також нововведенням – нагрудна відеокамера, що фіксує процес спілкування контролера та пасажира», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс». 

Як зазначають у ЛКП «Львівелектротранс», представники Громадського формування «Патріоти» мають повноваження, відповідно до яких можуть доставляти правопорушників у районні відділи поліції, якщо безквитковий пасажир відмовляється оплатити штраф або ігнорує законні вимоги контролера, чи представника ГФ «Патріоти».

 

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин