«Ми не могли б відзначати 50-ту річницю Світового Конгресу Українців оминаючи Львів», - президент СКУ Євген Чолій Романа Куць

Сьогодні, 27 серпня, на площі перед Собором Святого Юра відбулось урочисте відкриття днів української діаспори у Львові. Участь у відкритті взяли президент Світового Конгресу Українців, представники обласної влади, заступник міського голови Львова з питань розвитку, ректор Національного університету «Львівська політехніка», духовенство, хорова капела «Дударик» та громадськість.


«Хочу вам відкрити таємницю, що коли ми почали планувати відзначення 50-ї річниці Світового Конгресу Українців, то думали, що обмежимося лише столицею, бо не зможемо об’їхати всі міста. Але ми дуже швидко дійшли до висновку, що ми вас настільки любимо, що не могли б відзначати 50-ту річницю Світового Конгресу Українців оминаючи Львів. Нам дуже приємно бути з вами впродовж наступних трьох днів української діаспори у Львові.

Діяльність Світового Конгресу Українців є стисло пов’язана з історією України, бо ми впродовж перших 25 років були фактично послами поневоленої країни, відтак після відновлення незалежності ми присвячували свої зусилля, щоб утверджувати державність України», - зазначив президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій.

Інформаційна довідка

Світовий Конгрес Українців є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. Світовий Конгрес Українців має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., Світовий Конгрес Українців в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Квітня, 2018 Вівторок
23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин