«Ми обрали Львів для відкриття Центру надання послуг, адже ваше місто є в ТОПі: тут є розумні люди, хороший бізнес-клімат та розташування», - Річард Поллард Романа Куць

Сьогодні, 1 листопада, міський голова Львова зустрівся з керуючим партнером консалтингової компанії PwC в Україні Річардом Поллардом. На зустрічі обговорили намір компанії PwC відкрити у Львові Центр надання послуг, що прийме на роботу понад 350 працівників та стане першим у місті центром надання професійних послуг найвищої якості.


«Я почув хорошу для себе новину: ви хочете відкрити у нашому місті Центр надання послуг, який зможе забезпечити понад 300 осіб робочими місцями. Ви можете розраховувати на максимальну підтримку та сприяння з боку Львівської міської ради.

Зараз ми працюємо над впровадженням європейських стандартів у сфері менеджменту в міській раді, тобто змінюємо трошки ментальність людей. Завдяки відкриттю Центру PwC, у нас може зрости кількість іноземців, тому нам варто серйозно задуматися про англомовну школу у Львові. Для нас важливе ваше враження від візиту до нашого міста. Відверто кажучи, багато послів люблять це місто, його атмосферу, багато хто з них вивчає українську мову саме через Львів», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми обрали Львів для відкриття Центру надання послуг, адже ваше місто є в ТОПі: тут є розумні люди, хороший бізнес-клімат та розташування. Ми плануємо відкрити Центр надання послуг у Львові вже у 2018 році. Вважаємо, що це може покращити бізнес-клімат у вашому місті та покращить його репутацію.

Відкриття такого Центру надання послуг – це добре для міста Львова та його майбутнього. Ми дякуємо за вашу підтримку», - зазначив керуючий партнер PwC Україна Річард Поллард.

Львівський Центр надання послуг стане третім таким центром PwC у країнах Центральної та Східної Європи. PwC також консультує інші компанії з усього світу з питань вибору оптимального місцерозташування та процесу створення центрів спільного обслуговування.

Набір співробітників Центру почнеться відразу після оголошення про відкриття; компанія планує найняти щонайменше 350 осіб. Центр PwC у Львові забезпечить відмінні умови праці, а також унікальні освітні та кар'єрні можливості для талановитої молоді з усієї країни.

Створення Центру сприятиме подальшому покращенню міжнародної репутації Львова, а також підвищенню впізнаваності міста і області. Центр PwC у Львові приєднається до низки центрів спільного обслуговування, раніше створених у місті. Центр PwC у Львові – це не лише перший у місті центр професійних послуг найвищої якості, а й нова сторінка в історії зміцнення репутації Львова як регіонального бізнес-осередку.

Довідка

PricewaterhouseCoopers - міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує більш ніж 160 років та входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі базується в Лондоні. PwС активно працює в Україні з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс в Києві і представництва у Львові і Дніпрі, в яких працюють понад 400 осіб. Мережа фірм PwC, до якої входить PwC Україна, працює в 157 країнах, де близько 223 000 фахівців надають аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості. Роботу експертів PwC в Україні спрямовано на надання конструктивних і дієвих консультацій: узагальнюючи світовий і український досвід, надання практичних рекомендацій для бізнесу.

PwC активно працює в Центральній та Східній Європі протягом останніх 25 років. PwC Центральна та Східна Європа (PwC CEE) - це мережа фірм, що складаються з окремих юридичних осіб відповідно до місцевих законів та правил. Вони працюють, щоб допомогти клієнтам на місцевих ринках стати більш успішними та конкурентоспроможними на глобальному рівні. Станом на сьогодні є більше 9,5 тис працівників, у тому числі 275 партнерів, що працюють у 56 офісах у 29 країнах регіону.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин