«Ми щодня на маршрути випускаємо приблизно своїх 100 машин, і до 90 машин орендованих», - О. Хамула

Директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула розповів, що на сьогодні АТП-1 випускає на маршрути приблизно 100 своїх машин, та ще 90 орендованих. Але тенденція щодо орендованих машин буде погіршуватися. Зараз перевозять близько 50% пільговиків, і половина з них пенсіонери. Всіх учнів перевозять безкоштовно.


«Що стосується перевезення, то в АТП-1 випуск машин на сьогоднішній день є порядку 86%, кількість зроблених рейсів – 84%. Це офіційна статистика. Ми щодня на маршрути випускаємо своїх приблизно 100 машин, і до 90 машин випускаємо орендованих. З вересня минулого року до кінця лютого ми зремонтували і підняли  11 машин – 9 ЛАЗів і 2 Мерседеси. Тобто весь максимум, що можемо, ми робимо, щоб закрити наші маршрути. Але тенденція щодо наших орендарів буде погіршуватися – орендарі від нас будуть йти, тому що вони також возять безплатно пенсіонерів, а зважати треба на те, що їхні машини вже старі, і при додатковому навантаження в них йде більше палива, і збільшується кількість ремонтів. Поки що критичної ситуації немає, але якщо ця ситуація буде погіршуватися, то звичайно, що вона може бути критична, але поки що вона контрольована. Ми працюємо з орендарями, ми з ними спілкуємося, ми розраховуємо на те, що після сьогоднішнього прийнятого рішення ми зможемо закупити власний транспорт.

АТП-1 до сьогоднішнього дня не отримало ще жодної копійки за пільгові перевезення, які ми здійснюємо за 2018 рік.

На деяких наших маршрутах кількість пільговиків досягає 70%. В середньому, відповідно до здійснених хронометражів, на всіх маршрутах 50% є пільговиків. Основна кількість – це пенсіонери. Це доволі критична ситуація, і це значне навантаження на водіїв. Так, в цьому році на робочих місцях троє водії отримали інсульт за кермом. Їх вік 35-50 років. Можете собі уявити, наскільки в них серйозне навантаження, і наскільки в них складна робота.

Учні їздять безкоштовно, водії прекрасно бачать, що це діти, і з них ніхто не бере грошей в комунальному транспорті», - розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».

Найпопулярніші новини сьогодні

18 Квітня, 2018 Середа
більше новин