«Ми вистояли, і вистоїмо проти всіх атак», - А. Садовий Христина Процак

Сьогодні на сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий доповів звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік. Як зазначив під час брифінгу міський голова, роботою виконавчих органів він задоволений і не поділяє позиції деяких депутатів щодо роботи управління комунальної власності та роботи структур, які відповідали за вивезення і захоронення ТПВ з м. Львова.


«Управління комунальної власності працює якнайкраще, і ця крадіжка, власне, була виявлена працівниками управління, тому що вони не мають впливу на нотаріусів, на суди, які прийняли не правочинні рішення. І власне, дякуючи позиції управління, сьогодні ведеться кримінальне провадження, і я переконаний, що жоден метр квадратний не буде втрачений громадою міста Львова, тому їм треба дякувати за їхню активність. А те, що вони займають принципову позицію, це комусь не подобається.

З точки зору поводження з ТПВ, це був найскладніший рік життя для нашого міста. Хочу просто подякувати всім львів’янам, які нас підтримали в цій непростій політичній боротьбі. Тому що такої атаки на громаду міста Львова ми ніколи не мали за 26 років. Ми вистояли, і вистоїмо проти всіх атак», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин