«Ми зобов’язані мати у Львові великий комплекс зі сортування сміття, з компостування, зараз ми на проектуванні цього комплексу», - мер Львова Христина Процак

У Львові планують збудувати великий комплекс зі сортування, компостування та глибинної переробки сміття. Зараз триває етап проектування. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні під час брифінгу на території підприємства, яке переробляє пластик.


«Наступний крок – ми зобов’язані мати у Львові великий комплекс зі сортування сміття, з компостування. Ми зараз у проектуванні цього комплексу. Харківський інститут займається проектуванням цього комплексу. Велика робота французької компанії «Еджіс», яка супроводжує цей процес інтелектуально. По фінансах маємо підтримку ЄБРР. Нещодавно у нас була підписана велика угода на 20 млн євро, а також грантові кошти до 11 млн євро. Це дуже велика підтримка. Ми зобов’язані у Львові показати якісний приклад. Сьогодні і підрозділи обласної адміністрації нормально включились в роботу. У нас починається кісна і синхронна робота. Я дуже цим задоволений», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин