«Минулий рік був надзвичайно складний, ми його з честю прожили і я хочу подякувати всім, хто з доброї волі нам допомагав», - А. Садовий Романа Куць

Сьогодні, 20 липня, на пленарному засіданні ЛМР міський голова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік, наголосив на проблемах, з якими зіткнулося місто впродовж минулого року та розповів про шляхи їх вирішення, також мер розповів про стратегію розвитку міста, яка активно впроваджується.


«Як ви знаєте, минулий рік був надзвичайно складний для міста Львова. Особисто для мене це був найважчий рік і моєму житті. Ви знаєте про трагедію, яка сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі, про рік життя цієї трагедії. Підтримка громади міста Львова дала можливість нам вижити і не просто вижити, але й рухатися вперед.

На сьогоднішній день перед нами стоять дуже амбітні цілі: ми повинні збудувати якісний комплекс з переробки відходів, ми повинні зробити якісну рекультивацію існуючого полігону в Грибовичах, ми повинні якісно впроваджувати в життя програму роздільного сортування, яка, до речі, була проголосована на попередній сесії Львівської міської ради. Тобто ми повинні чітко впроваджувати програму Zero Waste і ми повинні робити це першими в Україні тому, що нічого подібного у нашій країні ще не було.

Ми маємо підтримку багатьох держав світу, зокрема уряду Франції, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку. До речі, завтра зранку ми підписуємо угоду з керівником ЄБРР стосовно виділення для Львова 20 млн.євро кредитних коштів і 10 млн. євро грантових коштів. Це дуже велика довіра до всіх нас, до громади міста Львова. Ці кошти підуть і на перший етап рекультивації Грибовицького полігону, і на будівництво комплекту по переробці ТПВ і, звичайно, на впровадження програми Zero Waste, щоб ми були базовими в Україні тому, що ця стратегія поводження з ТПВ, яка сьогодні розробляється в Україні, розробляється тими ж фахівцями, які працюють у Львові. Минулий рік був надзвичайно складний, ми його з честю прожили і я хочу подякувати всім, хто з доброї волі нам допомагав: хтось відкрито, хтось тихо, але кожна допомога була дуже важливою.

Для мене особисто завжди важливим було чітке планування і чітка стратегія розвитку нашого міста. Як ви знаєте, ми почали у цьому ключі працювати ще з 2007 року, ми маємо стратегію, яку й реалізовуємо. Коли були попередні вибори в органи місцевого самоврядування, то я йшов на них з програмою розвитку міста до 2020 року. У цій програмі чітко записано ті пункти, які мають бути реалізовані і я стараюся в міру можливості, щоб робота органів місцевого самоврядування була організована таким чином, щоб ця програма була впроваджена. Ця стратегія розрахована на 5 років, вона передбачає дуже багато блоків і вона є публічною, тобто з нею можна ознайомитися і на сайті міської ради», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин