Міський голова дав доручення забезпечити належну роботу світлофорів під час завтрашнього приїду до Львова Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Ганна Пищула

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради, завтра очікується приїзд до Львова Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Мер наголосив на необхідності роботи світлофорних об’єктів у звичному режимі під час приїду до міста офіційних осіб, та дав доручення відповідним комунальним службам пропрацювати це питання з правоохоронними органами, щоб забезпечити належний режим роботи світлофорів та переводити їх у режим миготіння за 3 хвилини до проїзду кортежу.


«Завтра очікується приїзд до Львова Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Я би не хотів, щоб завтра були якісь експерименти із роботою світлофорів. Тому даю доручення нашим комунальним служба пропрацювати це питання з правоохоронними органами, щоб завтра, в разі приїзду Володимира Гройсмана, світлофори ситуативно переводили у режим миготіння за 3 хвилини до проїзду кортежу», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», поки приписів від поліції про відключення світлофорів на завтра не надходило, світлофори працюють у звичайному режимі.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин