Міський голова Львова зустрівся з делегацією Південно – Моравського краю (Чеська Республіка) Прес-служба ЛМР

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з делегацією Південно –Моравського краю (Чеська Республіка). У зустрічі з іноземною делегацією також взяв участь заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. Присутні обговорили можливості налагодження співпраці у сфері культури та туризму, а також потребу максимальної підтримки бізнесових контактів підприємців обох країн.


«Для мене велика честь приймати вашу делегацію сьогодні у Львові. Ми з вашою країною маєм особливі дружні відносини. Дуже би хотілось, щоб ця дружба переросла в конкретні справи. Щоби наш бізнес мав спільні інтереси, щоби розвивався туризм, щоб ми краще знали культуру один одного, бо це дуже важливо. Мене цікавить краще поєднання, щоби більше туристів їздило в наші країни. Насправді, треба відчувати, які мають бути точки дотику. У сфері культури тут насправді дуже великий пласт роботи», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

 «Ми зараз є на стадії розробки нової стратегії міста. Оскільки культура та освіта мають найважливіше значення в розвитку міста, нам би було цікаво поспівпрацювати з одного боку в культурному менеджменті. Нас, власне, цікавить основи роботи з культурними менеджерами, як керівниками культурних установ. І другий важливий блок – це є спільні події: власне, наповнення театрів, наповнення вуличних вистав», -сказав під час зустрічі заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Дуже приємно вражений Львовом. Ми тут для того, щоби домовитися про співпрацю щодо угоди, яка буде незабаром підписана. Хочемо, щоби вона була справді активною. В нас, на жаль, туристичний рух щодо України справді не дуже розвинутий. Але ми над цим працюємо. І само собою, що бізнесові інтереси нам близькі, і ми хочемо, щоб була така якісна комплексна співпраця», - наголосив представник управління культури та охорони пам’яток уряду Південно-Моравського краю Томаш Соукал.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин