«Місто продовжує працювати над будівництвом сміттєпереробного заводу на територію ТЕЦ-2», - Сергій Бабак Ганна Пищула

У Львові продовжують роботу над будівництвом сміттєпереробного комплексу на території Львівської ТЕЦ-2. Про це розповів заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.


«Місто розробляє проект. Територія ТЕЦ-2 закріплена за ЛМКП «Львівтеплоенерго» і, відповідно, належить місту. Оскільки громада міста Львова є громадою, якій належить це комунальне підприємство. Над проектом сміттєпереробний завод, ми з «Львівтеплоенерго» почали працювати з листопада 2016-го року. Тоді був задум, щоб там була біо-ТЕЦ, тобто щоб спалювали сміття або відходи, щоб мінімізувати споживання газу. Потім, з наростанням проблеми сміття, задум трансформувався в той комплекс, який передбачається побудувати зараз. Станом на сьогодні там планується сортування, компостування і спалювання. Вже маємо техніко-економічне обґрунтування на усі три частини і на перші дві частини розробляється проект», - розповів Сергій Бабак.

За його словами також продовжує свою роботу французька фірма «Egis» над стабілізацією ситуації з Грибовицьким полігоном.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин