«На 5% більше від запланованих робіт ми провели у нашому районі завдяки мешканцям і підприємцям – вони вклали 1 млн 340 тис грн», - голова Франківської РА Ганна Пищула

На території Франківського району Львова проводяться ремонтні роботи доріг, тротуарів, облаштування громадських просторів, внутрішніх двориків. До ремонту дорожнього покриття та облаштування пішохідних доріжок, часто долучаються соціально відповідальні підприємці району та активні мешканці.


У 2017 році у Франківському районі на облаштування просторів, дворів, тротуарів передбачено приблизно 27 млн. грн. На 70% роботи вже завершені і кошти освоєні.

«Я аналізував цьогорічні фінансові вкладення в ремонтні роботи у нашому районі мешканців і підприємців, то 5% від загальної суми нашого бюджету, вклали вони. Відповідно на 5% більше від запланованих робіт ми провели у нашому районі. Так, якщо у нас є 27 млн. грн. бюджетних коштів, то мешканці і підприємці вже вклали 1 млн. 340 тис. грн.», - розповів голова Франківської РА Тарас Гнида.

За його словами, у Франківському районі є три найбільш активних підприємці, які долучаються до робіт. Найвагоміший вклад зробив ЖК «Добра оселя», який будує житловий комплекс на вул. Княгині Ольги. Вони власним коштом зробили дорогу вартістю приблизно 450 тис. грн. Також вони надали гарантійний лист, що поставляють за свій кошт світлофор на вул. Княгині Ольги, де будують житловий комплекс.

«На стадії завершення у нас ремонт дороги і на вул. Наукова, 53. Пропозиція відремонтувати тут дорогу надійшла від сім’ї учасника АТО і було відповідне доручення міського голови. Ремонт вул. Наукова, 53 ми провели завдяки допомозі власників магазину «Нептун». Зокрема, було покладено 280 м2 бруківки. Загальна площа дороги складає 700 м. Отож, закупівлю матеріалів профінансував «Нептун», а роботи із встановлення плитки відбулися за кошти Франківської адміністрації.

До фінансування робіт у нашому районі також долучається «Ощадбанк», що на вул. Рубчака, 2. Вони закупили близько 100 м2 плитки і замостили тротуар біля відділення банку», - додав Тарас Гнида.

Нагадаємо, у Франківському районі на ремонт двориків, громадських просторів та тротуарів виділено 26,8 млн. грн. Вже використано більше 21 млн. грн. Відповідно виконано роботи на понад 30-ти об'єктах. Найбільші з них – це ремонт дворів на вул. Пулюя 9, 11, 13, 17, 19 ; вул. Наукова 11, 13, 15, 19, 21, 23, 53. Також будуть виконані ремонтні роботи на вул. Горбачевського, 15, вул. Квітнева, 5, вул. Чупринки, 84.

Найпопулярніші новини сьогодні

25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин