На кільці по вул. Кульпарківській-Науковій оновили ландшафт та елементи безпеки Максим Бадік

На кільці по вул. Кульпарківській-Науковій застосували комплексний підхід до оновлення інфраструктури: тут презентували новий ландшафтний дизайн та стовпці безпеки на території кільця. Роботи виконали в рамках проекту «Розумний район» за підтримки фонду зелених технологій Greenville.


Урочисте відкриття оновленого кільця відвідали посадовці міської ради, голова районної адміністрації та представники фонду зелених технологій Greenville.

«Варто зазначити, що кільце знаходиться практично на в’їзді в місто. У зв’язку з низькою видимістю, а також швидкістю руху транспорту, там часто траплялися ДТП. Оновлення його в комплексному підході з естетичної точки зору із зеленими насадженнями, а також за допомогою стовпців безпеки дозволить привернути увагу водія і дати розуміння, як організований рух на цій ділянці», - заявив депутат Львівської міської ради, керівник громадської організації «Наукова» Андрій Шевців.

Встановленні сучасні стовпці безпеки мають подвійну функцію та конструкцію: підсвічують саме кільце, що дозволяє чітко бачити його межі, а також вказують напрям руху миготінням стрілок.

«Фонд зелених технологій Greenville реалізує такі комплекси, як  «Місто трав», «Грінвіль хаус» та «Добра Оселя» за високими стандартами якості у будівництві. Поруч із тим, розуміючи свою соціальну відповідальність, ми активно долучаємось до озеленення міста, та з радістю підтримуємо такі проекти як озеленення цього кільця.  Ми турбуємось та прагнемо, щоб Львів мав вигляд сучасного зеленого міста, а також  львів’яни мали можливість дихати свіжим чистим повітрям», - каже Анна Дроздова, PR-менеджер фонду зелених технологій Greenville.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин