На Львівщині поранили під час затримання бійця батальйону ОУН, – Коханівський (+відео)

На Львівщині затримали трьох членів добровольчого батальйону ОУН.


Голова Проводу добровольчого руху ОУН Микола Коханівський опублікував «Звернення до Українського Народу», в якому заявив:

Слава Ісусу Христу! Друзі, побратими, українці! ФСБ Расєї через своїх прислужників у СБУ розпочали тотальні репресії проти добровольців батальйону ОУН. На Львівщині сьогодні без жодних пояснень та жодних пред`явлень або звинувачень затримано трьох добровольців батальйону ОУН та активістів Добровольчого руху ОУН: друга «Партизана», друга «Негідника» та друга «Шпіка».

Другу «Шпіку» під час затримання прострелили ногу. У друга «Партизана» відбувся незаконний обшук в його помешканні. Журналістів та адвокатів не пускають, пояснень не надають. Це і не дивно, адже нашим добровольцям нема чого пред'явити: на війні ми ніколи не мародерили, не пили горілку, не торгували зброєю, не кришували контрабанду (це основні звинувачення, які модно сьогодні ліпити добровольцям).

Ми чесно захищаємо Батькіщину. В тилу ми не долучалися до жодного бізнесу, не брали участь у жодному дерибані. Всі акції Добровольчого руху ОУН були виключно націозахисні.

Отже, ми впевнені, що розпочаті репресії проти ОУНівців – це помста Москви через своїх агентів у СБУ за погром російських банків та перешкоджання московській «мирній» ході. І ми чітко розуміємо, що виконавцями замовних репресій з Москви є Порошенко і Грицак – дві особи, які займають відверто антиукраїнську позицію.

У зв'язку з цим звертаюся до всіх активістів Добровольчого руху ОУН. Анонсований на 14 серпня Другий великий збір Добровольчого руху ОУН не відміняється! Він відбудеться, як заплановано, з 11.00 до 17.00 в Українському домі в Києві.

Після Збору о 18.00 відбудеться марш «Свободу добровольцям!» Запрошуємо всіх киян та всіх українців, всіх добровольців та всі патріотичні організації та рухи підтримати нашу ініціативу з проведення маршу-вимоги. Слава Україні!

Голова Проводу Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський».

Це звернення Микола Коханівський опублікував на сайті Добровольчого руху ОУН.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин