На Львівщині поранили під час затримання бійця батальйону ОУН, – Коханівський (+відео)

На Львівщині затримали трьох членів добровольчого батальйону ОУН.


Голова Проводу добровольчого руху ОУН Микола Коханівський опублікував «Звернення до Українського Народу», в якому заявив:

Слава Ісусу Христу! Друзі, побратими, українці! ФСБ Расєї через своїх прислужників у СБУ розпочали тотальні репресії проти добровольців батальйону ОУН. На Львівщині сьогодні без жодних пояснень та жодних пред`явлень або звинувачень затримано трьох добровольців батальйону ОУН та активістів Добровольчого руху ОУН: друга «Партизана», друга «Негідника» та друга «Шпіка».

Другу «Шпіку» під час затримання прострелили ногу. У друга «Партизана» відбувся незаконний обшук в його помешканні. Журналістів та адвокатів не пускають, пояснень не надають. Це і не дивно, адже нашим добровольцям нема чого пред'явити: на війні ми ніколи не мародерили, не пили горілку, не торгували зброєю, не кришували контрабанду (це основні звинувачення, які модно сьогодні ліпити добровольцям).

Ми чесно захищаємо Батькіщину. В тилу ми не долучалися до жодного бізнесу, не брали участь у жодному дерибані. Всі акції Добровольчого руху ОУН були виключно націозахисні.

Отже, ми впевнені, що розпочаті репресії проти ОУНівців – це помста Москви через своїх агентів у СБУ за погром російських банків та перешкоджання московській «мирній» ході. І ми чітко розуміємо, що виконавцями замовних репресій з Москви є Порошенко і Грицак – дві особи, які займають відверто антиукраїнську позицію.

У зв'язку з цим звертаюся до всіх активістів Добровольчого руху ОУН. Анонсований на 14 серпня Другий великий збір Добровольчого руху ОУН не відміняється! Він відбудеться, як заплановано, з 11.00 до 17.00 в Українському домі в Києві.

Після Збору о 18.00 відбудеться марш «Свободу добровольцям!» Запрошуємо всіх киян та всіх українців, всіх добровольців та всі патріотичні організації та рухи підтримати нашу ініціативу з проведення маршу-вимоги. Слава Україні!

Голова Проводу Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський».

Це звернення Микола Коханівський опублікував на сайті Добровольчого руху ОУН.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин