На перехресті вул. С.Бандери-Русових зійшов з рейок трамвай №1: на місці події працюють ремонті служби ЛКП «Львівелектротранс» Ганна Пищула

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», на перехресті вул. С.Бандери-Русових зійшов із рейок трамвай №1. На місці події вже працюють служба безпеки руху і служба колії ЛКП «Львівелектротранс».


«Сьогодні, приблизно о 16.40 год на перехресті вул. С.Бандери-Русових, в напрямку центру, зійшов з рейок трамвай №1. Зараз трамваї №1 і №9 не курсують по вул. С.Бандери. Тимчасово не курсують тролейбуси №2, 9, 10, 12. Рух приватного транспорту на цьому відрізку дороги ускладнений.

Зараз на місці події працюють служба безпеки руху і служба колії ЛКП «Львівелектротранс». Орієнтовний час проведення ремонтних робіт для відновлення руху трамваїв по вул. С. Бандери 40 хвилин», - повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» просить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із несправностями в роботі електротранспорту.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин