На сесії заслухали інформацію про ситуацію з вивезенням ТПВ з міста Львова Романа Куць

Сьогодні, 16 листопада, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати заслухали інформацію про ситуацію з вивезенням твердих побутових відходів з міста Львова, про використання субвенції з міського бюджету обласною державною адміністрацією та про хід робіт по рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.


«Нами було направлено 7-8 листів і єдине, що ми отримали на наші запити, це лист загального характеру від 6.11.2017. У ньому ЛОДА зазначає, що в них є розроблена програма, що вони здійснюють безперебійне вивезення. Також, що організували зважування, хоча воно було організоване ще Львівською міською радою. Конкретних цифр, щодо використання коштів обласною адміністрацією не надано, є лише загальну фрази.

Натомість, ми працювали з постійною комісією з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестицій ЛОР і я отримав від неї необхідну інформацію. Користуючись нагодою, дякую депутатам ЛОР за інформацію про цифри: скільки заплачено перевізникам, скільки коштів використано і на що планується витратити кошти. Цифри, які ми отримали, співпадають з тими, які ми маємо напряму від перевізників.

Статистика показує, що середньодобова кількість вивезених відходів за липень становить 632 тонни; за серпень – 602 тонни; за вересень – 638 тонн ; за жовтень – 630 тонн.

Загалом перевізникам по місяцях відшкодовано:

  • липень - 14,5 млн гривень;
  • серпень - 20,5 млн гривень;
  • вересень - більше 20 млн гривень;
  • жовтень – 18 млн гривень.

За чотири місяці Львівською міською радою сплачено 100 млн гривень,  перевізникам відшкодовано 73 млн гривень, тобто різниця – 20 млн. За даними, які я отримав від депутатів ЛОР, є проект, який передбачає ці 20 млн. використати на потреби міст, які приймають сміття: ремонт вулиць, купівля техніки тощо», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин