«На скайп-нараді з губернатором проінформували про проблеми та потреби міста», - І, Кулинич про ситуацію з поводженням із ТПВ Максим Бадік

Сьогодні під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій член комісії Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики ЛМР, повідомила, що сьогодні зранку під час традиційної скайп-наради з губернатором його було поінформовано про критичний стан вивезення ТВП у м. Львів. Однак жодної реакції на цю інформацію не було.


«Під час скайп-наради губернатора з керівниками районних адміністрацій та міськими головами, що проводиться щопонеділка, задавалося питання кожному місту, чи є проблеми з вивезенням сміття. Дали доручення заступнику губернатора залагодити сміття по Городоцькому району, Жовківському – по 5-8 машин у них є необхідність підсилити.

На питання до міста Львова, скільки потрібно машин, яка ситуація з наповненням чи перенаповненням сміття на майданчиках Львова, я озвучила всі цифри. Йшлося про близько 9 тис. тонн перенакопичення, плюс нам потрібно близько 800 машин. Озвучила також, що о 9.15 у нас проводитиметься комісія ТЕБ і НС, Відповідь була: «Засідайте, засідайте». І жодної іншої реакції», - зазначила на засіданні комісії директор департаменту економічної політики Львівської міської ради Ірина Кулинич.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин