«На сьогодні шість експрес-маршрутів їздить до площі Різні з інтервалом руху 15 хвилин», - С. Бабак Романа Куць

Від сьогодні, 15 вересня, від АС «Західна» шість експрес-маршрутів курсують до площі Різні. Маршрути курсують з інтервалом руху 15 хвилин зранку і ввечері. Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.


«Законодавчою базою чітко визначено, що приміські маршрути мають їздити до першої автостанції. Абсолютно не сприймаємо ультиматуми ЛОДА, адже єдиний шлях – це шлях співпраці і ми маємо виконувати вимоги закону.

У першу чергу з АС «Західна» було запущено експрес-маршрути до приміського вокзалу. Від автостанції курсують і великі, і середні автобуси. На сьогодні шість експресів їздить до площі Різні з інтервалом руху 15 хвилин, але можуть бути затримки, адже маршрут йде по вул. Городоцькій, де бувають затори. За це ми вже чули подяки від мешканців, люди користуються цим транспортом.

Якщо мешканці передмістя Львова їхали до центру міста за 35 грн, то зараз доїжджають до автостанції за 30 грн і на маршрутці до центру за 4 грн. Так, пасажирам потрібно пересідати, але зрозумійте, що не може місто жити, коли транспорт з міст області їде через весь Львів.

Хочу наголосити, що для студентів ми також запустили експреси, у зв’язку з ремонтом вул. Личаківської, адже зі студентськими організаціями ми обговорили це питання», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин