На вул. Коперника трамвай зійшов з рейок: ніхто з пасажирів не постраждав, рух електротранспорту відновлено Ганна Пищула

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротрас», сьогодні о 17.25 год. на вул. Коперника зійшов із рейок трамвайний вагон №1124, який курсував на тимчасово зміненому маршруті №8. Ніхто з пасажирів не постраждав, транспортні засоби не пошкоджено. Вагон сам повернувся на рейки. Зараз він знаходиться в депо. Рух електротранспорту на цій ділянці дороги відновлено.


«Сьогодні о 17.25 год. трамвайний вагон №1124, який курсував на тимчасово зміненому маршруті №8, зійшов з рейок на вул. Коперника, біля будинку №40. Ніхто з пасажирів не постраждав, транспортні засоби не пошкоджено. Також пошкодження не зазнав і трамвайний вагон. Він сам повернувся на рейки, без залучення спецтехніки. Станом на зараз вагон знаходиться в депо. Рух електротранспорту на цій ділянці дороги відновлено о 18.35 год.», - розповів начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

За його словами, буде проведено огляд візків вагону, а також огляд стану трамвайної колії на цій ділянці дороги. Це дасть можливість встановити причину сходження трамвайного вагону з рейок.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин