На вул. Квітневій - вул. Чупринки завершують роботи з благоустрою території Романа Куць

У Франківському районі міста Львова на стадії завершення перебуває громадський простір на вул. Чупринки – вул. Квітневій, 5. Там провели роботи з благоустрою, зі замощення доріжки і тротуарів бруківкою. Загальна вартість робіт склала 855 тис. гривень. Про це повідомив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.


«Ми провели роботи з благоустрою у дворику між вул. Чупринки і вул. Квітневою, 5. Це два об’єкти, які плавно перейшли в один громадський простір, так як ці вулиці з’єднує внутрішньо-квартальна доріжка. На цьому об’єкті ми провели роботи зі замощення доріжки і тротуарів бруківкою, зараз плануємо впорядкувати зелені зони. На цій території є старі тополі, які плануємо зрізати, а на їх місці посадити магнолії білі.

На роботи з благоустрою по вул. Чупринки було передбачено 427 тис. гривень, а по вул. Квітневій – 428 тис. гривень. Також у майбутньому плануємо облаштувати на території цього простору дитячий майданчик, так як для цього там є вільне місце», - зазначив голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
більше новин