На вул. Толстого облаштували новий дитячий майданчик Романа Куць

У Личаківському районі міста Львова на вул. Толстого облаштували новий дитячий майданчик, провели роботи з благоустрою території. Цей проект реалізували у межах Громадського бюджету 2017 року: малий проект вартістю 196 тис. гривень. Про це розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський.


«Ми облаштували дитячий майданчик на вул. Толстого. Там зробили огорожу, висадили дерева, відновили окремі елементи дитячого майданчика, провели роботи зі замощення тротуарів і доріжок бруківкою. Мешканці також обіцяють долучитися до облаштування цього простору і встановити тут лавочки. Цей проект реалізовували у межах Громадського бюджету. Це малий проект, вартість якого склала 196 тис. гривень», - зазначив голова Личаківської районної адміністрації Івана Лозинський.

Довідка

Громадський бюджет – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету міста.

Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку on-line і відслідковують долю свого проекту прямо на сайті.

Нагадаємо, зараз триває голосування за проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2018 році. Голосування триває до 15 листопада, віддати свій голос можна тут.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин