На вулицях Зимновідська-Станційна триває капітальний ремонт доріг Ганна Пищула

У Львові триває активна ремонтна кампанія. На вулицях Зимновідська-Станційна тривають ремонтні роботи з реконструкції дорожнього покриття. Замовник ремонтних робіт - департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Виконує роботи генпідрядна організація ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Роботи розпочали у вересні 2016 року. Завершити планують у жовтні-листопаді 2017 року. Вартість об’єкту відповідно до робочих проектів – 17,9 млн. грн. Загальна вартість будівельних робіт за договорами підряду – 14,3 млн. грн.


Зокрема вул. Зимновідську, довжиною 355 м, заплановано замостити бетонною плиткою – 1960 м². На вул. Станційній, довжиною 277 м, заплановано влаштування дорожнього покриття в цементобетонні 2145 м² та бетонній плитці – 160 м². Також передбачено встановлення водопровідних мереж діаметром 100 мм – 903 м (438/465); будівництво побутової каналізації діаметром 300 мм – 966 м (429/537); влаштування дощової каналізації – 901 м; встановлення пожежних гідрантів – 5 шт.

На сьогодні на вул. Зимновідській розчищено чагарники та зрізано дерева для будівництва нової дороги від вул. Зимновідської до виїзду в напрямку Скнилівського моста; влаштовано водопровід – 460 м; прокладено побутову каналізацію – 409 м; влаштовано дощову каналізацію – 261 м; встановлено бордюри – 380 м; влаштовано дорожню основу та покриття з ФЕМ – 690 м²;

На вул. Станційній розчищено чагарники та зрізано дерева для будівництва каналізаційного колектора від вул. Станційної до в’їзду, та від вул. Городоцької до ст. Скнилів; влаштовано водопровід – 441 м; прокладено побутову каналізацію – 395 м; влаштовано дощову каналізацію – 30 м.

Також ще один об’єкт, який паралельно з цим виконується – це ремонт вул. Станційна. Вона особлива тим, що цією вулицею їздить вантажний транспорт, щоб брати сипучі матеріали із залізниці. Відповідно, при облаштуванні дороги на вул. Станційній покладемо 38 см бетону для того, щоб вона була міцна і надійна та мала відповідний термін гарантії», - розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Як повідомив Василь Хаврак, керівник підрядної організації, яка виконує ремонт вул. Зимновідська-Станційна, усі роботи планують завершити до кінця року.

На сьогодні ми вже виконали великий обсяг робіт, а саме: проведення побутової та дощової каналізації, проведення водопроводу. Завершуємо замощення на вул. Зимновідській. Далі переходимо на вул. Станційну.

Сподіваємось, за сприятливих погодних умов, завершити усі ремонтні роботи до кінця поточного року», - розповів Василь Хаврак, керівник підрядної організації ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1».

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин