«Наразі дії правоохоронців - це не розслідування злочину, а дуже груба спроба його покриття», - А. Садовий про обшуки в управлінні комунальної власності Христина Процак

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні прокоментував обшуки, які цього тижня відбулись в управлінні комунальної власності ЛМР.


«Вже кілька звернень поспіль мені доводиться повідомляти про абсурдні та незрозумілі дії центральної влади щодо громади Львова.

Цього разу мова йде про одну з найбільших афер, яку викрили працівники Львівської міської ради. Наші службовці, наголошую - не поліція, не СБУ чи прокуратура, а саме прості працівники мерії виявили факт крадіжки понад 40 приміщень у Львові. Через корумповані суди та, так званих, чорних нотаріусів, зловмисники зуміли незаконно зареєструвати права власності на численні об’єкти, що належать громаді Львова. Виявивши це, Львівська міська рада скерувала усі необхідні документи, а також прямі докази масштабного злочину у правоохоронні органи.

Які ж наступні дії держави? Підозрюваних в організації злочину спочатку заарештовують, а потім відпускають під символічні застави. А ось головних фігурантів - осіб, які власне отримали права власності - взагалі не рухають. Натомість починається масовий тиск на працівників управління комунальної власності, які власне і виявили аферу. Вилучення документів, обшуки вдома і на роботі. Цього тижня дійшло до абсурду, коли керівника управління Інну Свистун годинами не допускали до грудної дитини для годування.

Спостерігаючи за цією ситуацією, я роблю висновок, що наразі дії правоохоронців - це не розслідування злочину, а дуже груба спроба його покриття», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин