«Наша кінцева мета – завдяки програмі Zero Waste і активному сортуванню зменшити до 2020 року на 30% кількість відходів у місті», - А. Садовий Христина Процак

Вирішення питання утилізації пластику у Львові: львівська фірма «Львіввторресурс» переробляє пластик та за власні кошти встановлює контейнери для збору пластику в будинках ОСББ. Також тривають проектувальні роботи щодо рекультивації полігону та будівництва нового заводу з глибинної переробки сміття. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, кінцева мета - завдяки програмі Zero Waste і активному сортуванню зменшити до 2020 року на 30% кількість відходів у місті.


«Тепер про сміття. Ми нарешті вийшли на більш-менш нормальну систему вивезення відходів з міста. Майданчики чисті. Цього тижня я мав виїзд на наше львівське підприємство, яке переробляє пластик. З кожним днем буде з`являтись більше контейнерів для збору пластику. В першу чергу, контейнери будуть встановлюватись біля будинків ОСББ.

Зараз фахівці працюють над проектами рекультивації полігону і будівництва нового заводу. Але наша кінцева мета – завдяки програмі Zero Waste і активному сортуванню зменшити до 2020 року на 30% кількість відходів у місті.

І на останок. Враховуючи складність погодних умов, прошу усіх особливу увагу звертати на стан здоров`я і при будь-яких ознаках поганого самопочуття звертатись до медиків, а не займатись самолікуванням», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні до мешканців міста.

відео Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Квітня, 2018 Вівторок
23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин